My Logo ВОЛОДИМИР ЦАРИК

Ціни на послуги

Увага! Вказано мінімальні ціни на послуги. Кінцеву ціну можливо скласти тільки після обговорення потреб і побажань Замовника.

Основні види робіт.

Відеозйомка:
Від 1700 грн. за зміну. Одна зміна включає не більш 3 годин роботи на знімальному майданчику. Послуга включає в себе оператора з камерою та отримання Замовником немонтованого матеріалу у обумовленому форматі.
Монтаж:
Від 500 грн. за одну годину кінцевого відзнятого матеріалу. Результат роботи передається Замовнику у заздалегідь обумовленому форматі через файлообмінні сервіси або на носій замовника.
Фотозйомка:
Від 1000 грн за сесію. Одна сесія включає на більш 3 годин роботи. Послуга включає в себе саму фотозйомку та послідуючу обробку фотографій і відправлення Замовнику в електронному вигляді. Друк фотографій замовляється і оплачується окремо.
Комп´ютерна графіка:
Від 250 грн. за 1 секунду кінцевого матеріалу. Кінцева ціна залежить від складності анімації.
Створення майстер-копії DVD:
Від 1800 грн. Послуга включає в себе розмітку відео на сюжети, створення функціонального меню та запис результату на диск DVD для послідуючого тиражування. Ціна залежить від складності і кількості вкладок меню. Можливо, також, створення диску у форматі Bluray.
Створення сайту:
Від 4000 грн. Послуга включає в себе створення унікального сайту та передачу коду замовнику. Кінцева ціна залежить від кількості сторінок і складності функцій сайту. Реєстрація сайту та розміщення в мережі Інтернет оговорюється окремо.

Комплексні рішення

Сюжет (до 3-х хвилин):
Від 3000 грн.
Відеофільм (до 10 хвилин):
Від 13000 грн.
Відеофільм (до 30 хвилин):
Від 27000 грн.
Зйомка та монтаж концерту:
Від 35000 грн. за творчу групу зйомки концерту, яка ведеться 5-ма камерами. Кошторис технічного обладнання обговорюється окремо.
Анонс:
Від 3000 грн. Включає в себе створення ролика до 20-ти секунд з титруванням та розміщенням графічних об’єктів на відео. В цю послугу не входить відеозйомка.

У ціни на комплексні рішення включені: знімальна група та все необхідне для проведення зйомки обладнання, окрім зйомки концерту. Кінцева ціна складається після обговорення з Замовником його потреб і побажань.