self portrait

Дозвольте відрекомендоватись, я, Володимир Царик, фотограф, відеооператор, режисер монтажу. Перед нашим знайомством хотів би сказати декілька слів про себе. Так би мовити, попереднє знайомство.

З чого б почати? Мабуть, треба почати з початку фотографії. Перший раз я взяв у руки фотоапарат у 2005 році. Ні, не для того, щоб робити фотографічні шедеври, а, банально, щоб фотографувати свого сина, якому на той час виповнився рік. Моїм першим фотоапаратом була якась плівкова китайська «мильниця». Навіть назву не пам’ятаю. Дуже швидко мені, для моїх ідей, цієї «мильниці» стало замало. Через півроку я вже знімав на цифрову «мильницю» «Olympus». Можливостей для творчості стало більше. Плюс зйомка відео. З цього моменту почався мій ріст, як професіонального фотографа, оператора, монтажера та графічного редактора.

В якийсь момент мене запросили працювати в продакшн студію «ІвОЛга». На початку я працював монтажером відео, потім почав пробувати себе як оператор на концертних зйомках. Але займатися фотографією я не припиняв. І в результаті, якось так вийшло, що я отримав одночасно декілька професій: фотограф, ретушер, монтажер, оператор та графічний дизайнер.

З студією ІвОЛга мені пощастило попрацювати по всім професіям на багатьох проектах. Відео і світлини з деяких з них ви можете побачити на цьому сайті та на моїх сторінках в соціальних мережах.

З 2016 року працюю як ФОП, але не припиняю співпрацю зі студією «ІвОЛга» і, також, я є її офіційним представником.

На даний час я фотографую та знімаю відео фотоапаратом Canon EOS 77D. Також, для відеозйомки, маю відеокамеру Sony HDR-AX2000E. Крім того є комплект світла для виїзних зйомок та пульт Blackmagic ATEM Mini, для прямих ефірів. Якщо моєї техніки буде замало, завжди маю можливість взяти професійну техніку в оренду.

Обробку ваших матеріалів я буду робити в програмах Adobe Lightroom Classic, Adobe Photoshop, Adobe Premier Pro, Adobe After Effect.

І от, коли ми вже трохи познайомились, запрошую вас  на сторінку «Контакти», де ви зможете зв’язатись зі мною і зробити замовлення. Буду радий вас бачити серед своїх замовників.