Більший час мого життя проходить в різноманітних зйомках, в студіях та залах. Потім, довге сидіння за комп’ютером з обробкою світлин або монтажем відео. Доведення роботи до ідеалу (з точки зору замовника). Часу для відпочинку, майже, нема. Що поробиш, треба заробляти на життя. Але, насправді, найбільш надає мені натхнення, фотографування природи.

Ходиш по лісу, по саду чи по полю, тягнеш на собі рюкзак з фотоапаратом, штативом, об’єктивами і всілякими іншими причандалами. Жарко! Ти обливаєшся потом! І, от, ти бачиш ту саму квіточку, деревце, травинку, комашку, забуваєш про все. Годинами можу ходити навколо однієї квітки, шукаючи ракурс і ловлячи світло. В бажанні знайти свій ідеальний кадр, повзаєш на колінах або лізеш на дерево. В ці моменти, я найщасливіша людина на планеті.

Нажаль, для такого релаксу, часу залишається обмаль, але декілька прогулянок в мене склалося. Хочу поділитися з Вами деякими світлинами з під яскравого сонця і температури повітря вище 30⁰С.


Джмелі та бджоли збирають нектар з перших квіток
 19 квітня, теплий сонячний день, бджілки і джмелі збирають нектар
19 квітня, теплий сонячний день, бджілки і джмелі збирають нектар

Пробуджується природа. Квіточки, тільки но, пробилися з зимового схову, а бджілки та джмелики їх вже зачекалися.


Кущик трави серед моху
Кущик трави серед моху

Ліс в Пущі-Водиці, що на окраїні Києва. Невеличка полянка поросла мохом, а посередині, пробивається кущик травички.


Кульбабки цілуються
Кульбабки цілуються

25 травня, кульбаби вже почали запускати своїх “парашутистів”, але подивіться як ці квіти тягнуться одна до одної! Таке враження, що вони хочуть поцілуватись.


Веронічки серед трави
Веронічки серед трави

Просто, поряд з кульбабками, не зміг втриматись, щоб не сфотографувати таку красу.


Чистотіл
Чистотіл

Отак, ідеш по лісу, не помічаючи того, до чого звик, а воно, при найближчому розгляді, виявляється красою!


Метелик на позаторішньому листі
Метелик на позаторішньому листі

Цей метелик мені позував хвилин 15. Мені здалося, що яскравий, молодий метелик і сухе листя має якийсь символ, значення. Нажаль з собою не було макрооб’єктива.


І, ромашки під хатою красять світ
І, ромашки під хатою красять світ

Їздив на пару днів в село Кінашівка, до своєї тьоті. Настроював їй Інтернет, до речі, по оптоволокну, а в неї під хатою, така краса. Не зміг втриматись, сфотографував.


Равлик на іржавому баку
Равлик на іржавому баку

Був у друзів в гостях. Вийшов на город, з фотоапаратом, подивитись, що у них цікавого для моєї камери. На краю городу лежав старий іржавий бак, а на ньому повзала так красуня. Мабуть грілася на сонечку.

Равлик на іржавому баку
Равлик на іржавому баку

А на цій світлині, в мене таке враження, що я фотографую його, а він мене.


Біла троянда
Біла троянда

Вже був вечір, сонечко сідало за ліс. І, от… Я побачив її, білу красуню.

Квіти Флокс і білий павучок
Квіти Флокс і білий павучок

Бувають, при фотографуванні природи, такі цікаві випадки, ти фотографуєш одне, а виходить зовсім інше. Так і з цими світлинами, я фотографував у квітнику квітку Флокс, і, тільки, після завантаження на комп’ютер, помітив білого павучка, який поселився у цій квітці.